Firma Famiko – Bud została założona w 1995 roku. Jej główna siedziba mieści się przy Al. Kraśnickiej 127/129. Nasza firma zajmuje się usługami budowlanymi, sprzedażą materiałów budowlanych, hydraulicznych oraz narzędzi i artykułów metalowych. Pragnąc ciągle się rozwijać oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o usługi motoryzacyjne.


W 2012 roku otworzyliśmy nowoczesny warsztat samochodowy AutoFamiko wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów, mieszczący się w Zemborzycach Tereszyńskich. Świadczymy pełny zakres usług mechanicznych. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników samochodowych posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu oraz naprawie usterek mechanicznych i elektronicznych dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Obsługi i naprawy pojazdów wykonywane są na 12 –tu nowoczesnych stanowiskach, na których stosujemy profesjonalne oraz specjalistyczne narzędzia i urządzenia.


Dostosowując się do potrzeb klientów posiadamy w swojej ofercie części renomowanych producentów jak i dobrej jakości zamienniki. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i floty samochodowe. Dbając o naszych klientów oraz wizerunek firmy, na czas napraw pojazdów bezpłatnie oferujemy Państwu osobowe i dostawcze samochody zastępcze.


Mamy również przyjemność zaprosić Państwa do komisu samochodowego znajdującego się przy siedzibie naszego serwisu. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, skupem oraz sprzedażą używanych samochodów w marek.